Klub Polski „Sobieski” w Lake Worth zaprasza na inauguracyjne Biznesowe Spotkanie Networkingowe. Piątek, 28 maja 2021, godz. 19.00-22.00.

About this event

Klub Polski „Sobieski” w Lake Worth zaprasza na inauguracyjne Biznesowe Spotkanie Networkingowe, podczas którego każdy z uczestników ma szansę nawiązania intratnych kontaktów biznesowych wśród polskich oraz amerykańskich przedsiębiorców mieszkających na Florydzie.

 

W spotkaniu udział weźmie gość specjalny, prawnik Ryszard Bolko, właściciel BOLKO LAW, kancelarii doradztwa prawnego w Boca Raton (FL), który wygłosi wykład na temat „Niuanse prawne prowadzenia działalności gospodarczej na Florydzie”. Uczestnicy będą mieli również niepowtarzalną okazję porozmawiania i zadawania pytań Panu Ryszardowi, którego kancelaria specjalizuje się w prawie podatkowym i gospodarczym, nieruchomościach, sporach cywilnych i obrażeniach ciała.

Gospodarzem spotkania będzie Kinga Langley, założycielka Ambasady Biznesu, autorka międzynarodowego projektu „Inspiracje Polek i Polaków na świecie”.

Naszym celem jest promowanie wśród polskich przedsiębiorców profesjonalnego systemu networkingu, polegającego na generowaniu biznesu poprzez rekomendacje, które są najlepszą formą pozyskiwania nowych klientów, co licznie potwierdzają właściciele firm na całym świecie. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli otrzymać i dać rekomendacje, by poszerzyć zasoby prowadzące do pozyskania potencjalnych klientów dla swoich biznesów czy działań poza biznesowych.

 

Kiedy i gdzie?

Piątek, 28 maja 2021, godz. 19.00-22.00

Klub Polski „Sobieski” | American Polish Club

4725 Lake Worth Rd, Lake Worth, FL 33463

 

Program spotkania:

19.00 Powitanie gości, rozpoczęcie spotkania, wyjaśnienie zasad przekazywania rekomendacji – Bożena Tabor, Kinga Langley

19.15 „Niuanse prawne prowadzenia działalności gospodarczej na Florydzie” – Ryszard Bolko, ESQ, CPA, MBA, MACC, kancelaria prawna BOLKO LAW

19.45 60-sekundowe autoprezentacje uczestników / przedstawienie siebie i swoich biznesów

20.30 Przekazanie rekomendacji biznesowych

20.45 Losowanie nagród dla uczestników, którzy zaprosili gości i przekazali rekomendacje

21.00 Networking wśród uczestników

 

Cena: $14,90 (early bird), cena regularna $49,90 (standard ticket), FREE (Członkowie Klubu).

Cena zawiera: udział w spotkaniu networkingowym, kawę, herbatę. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma w prezencie bezpłatny dostęp do książki w formie e-book autorstwa Beatrice Bartlay „Work Smart Not Hard”.

UWAGA! Osoby, które wykupią roczny membership w Klubie Polskim “Sobieski” w kwocie $70 otrzymują bezpłatny udział ww. spotkaniu oraz darmowy wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane przez klub na przestrzeni roku.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś! Ze względu na olbrzymie zainteresowanie liczba miejsc ściśle ograniczona. Każdy z uczestników proszony jest o zabranie dużej ilości wizytówek.