4725 Lake Worth Road
Greenacres, FL 33463
+1 561-967-1116

Dożywotnie członkostwo dla Beaty Paszkiewicz i Jurka Tabora

Członkowie Klubu Sobieski na dzisiejszym zebraniu uhonorowali dożywotnim członkostwem dwie osoby, które swoją wieloletnią działalnością przyczyniły się do rozwoju i sukcesów klubu. Pierwszą z wyróżnionych jest Beata Paszkiewicz, która przez wiele lat pełniła różne funkcje w klubie, m.in. wice-prezydenta oraz prezydenta.

Drugą osobą, którą uhonorowano, jest Jurek Tabor, obecny członek zarządu ds. członkostwa. Jego obecność w Klubie zawsze była gwarancją dobrego nastroju. Ponadto, Jurek Tabor przez wiele lat angażował się także w organizację różnych wydarzeń artystycznych, w tym koncertów i kabaretów.

Wyróżnienie tych dwóch osób jest wyrazem uznania i podziękowania za ich wkład w rozwój Klubu Sobieski oraz za poświęcenie czasu i energii na rzecz innych. Ich przykład pokazuje, że działalność społeczna może przynieść wiele satysfakcji i pozytywnych efektów dla całego środowiska polonijnego.

Wyślij tę wiadomość:

INNE WIADOMOŚCI

✟ Ś.P. Edward Rus

Z głębokim smutkiem informujemy, że 25 grudnia 2023 roku odszedł od nas niezastąpiony przyjaciel – Edward Rus, wieloletni członek Klubu Sobieski, członek zarządu oraz wice-prezydent.

Czytaj całość »

✟ Ś.P. Kazik Taraszewski

Z ogromnym żalem i ciężkim sercem zawiadamiamy, że niespodziewanie odszedł od nas uwielbiany przez wszystkich członek Klubu Sobieski, a także niezastąpiony członek Zarządu i wyjątkowy

Czytaj całość »
X
Skip to content