4725 Lake Worth Road
Greenacres, FL 33463
+1 561-967-1116

✟ Ś.P. Kazik Taraszewski

Z ogromnym żalem i ciężkim sercem zawiadamiamy, że niespodziewanie odszedł od nas uwielbiany przez wszystkich członek Klubu Sobieski, a także niezastąpiony członek Zarządu i wyjątkowy przyjaciel – Kazik Taraszewski.

Był nie tylko fachową ręką w każdej dziedzinie, ale przede wszystkim sercem i duszą naszego towarzystwa. Jego talent kulinarny uczynił go mistrzem kuchni, zaś na parkiecie świecił jako niekwestionowany czempion, zawsze zaskakujący swoim geniuszem tańca. Jego uśmiech był wszechobecny, a optymizm niewyczerpany. Pozostawił w naszych sercach pustkę, której nie da się wypełnić.

Kaziu, dziękujemy Ci za każdy uśmiech, wspólną radość i niezapomniane chwile. Ten Klub już nigdy nie będzie taki sam bez Ciebie. Spoczywaj w spokoju, Drogi Przyjacielu. 🌹

https://www.facebook.com/AmericanPolishClub/posts/pfbid0okPrhXM63pfoNUYGzxjBBUMhuFGq7Ba7dnZvkZLnzbJZy3WAbiPeruXQ275AK5WUl

Wyślij tę wiadomość:

INNE WIADOMOŚCI

✟ Ś.P. Edward Rus

Z głębokim smutkiem informujemy, że 25 grudnia 2023 roku odszedł od nas niezastąpiony przyjaciel – Edward Rus, wieloletni członek Klubu Sobieski, członek zarządu oraz wice-prezydent.

Czytaj całość »
X
Skip to content